Наловив риби на майже 100 тисяч: на Полтавщині спіймали браконьєра

У Сулинському заказнику порушник виловив 111 кг риби на понад 87 тис. грн збитків.

poltavska-khvilia_xcwi/eZqKbrQng.jpeg

28 квітня Полтавський рибоохоронний патруль під час патрулювання виявив чоловіка на гумовому човні з трьома сітками. Про це розповідають на сторінці Полтавського рибоохоронного патруля.

Попри нерест і попри заборону Полтавської ОВА на будь-який вилов риби під час дії воєнного стану, браконьєри продовжують свою «роботу».

poltavska-khvilia_xcwi/ol45b9Q7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/hl4cb9w7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/mXV5xrQnR.jpeg

Так вищевказаного порушника виявили вранці 28 квітня на водоймі Сулинської затоки Кременчуцького водосховища у межах Ландшафтного Заказника Загальнодержавного значення «Сулинський», поблизу с. Святилівка Кременчуцького району Полтавської області.

Чоловік за допомогою гумового човна та трьох сіток встиг незаконно виловити 111 кг риби.

Збитки, які завдав правопорушник, становлять 87 тисяч 83 грн.

На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП, крім того, дані внесені до ЄРДР для притягнення порушника до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 249 ККУ.

Нагадаємо, що сітки — це заборонено знаряддя лову під час здійснення любительського рибальства, тому їх використовувати суворо заборонено.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар