Натан, Теодор та Настя - як називають новонароджених полтавців сьогодні

Протягом І кварталу 2021 року полтавські фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану видали 577 свідоцтв про народження.

Про це повідомили у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми)

Дівчат цього року народжувалося більше, ніж хлопців – 293 та 284 відповідно.

Маленьких полтавців називали відповідно до сімейних традицій, трендів моди або ж внутрішніх переконань. Незмінними лідерами за останній час серед імен були Софія, Вероніка, Варвара, Поліна, Анна, Анастасія, Матвій, Дмитро та Михайло. Серед незвичних, рідковживаних та іноземних імен реєстрували Тиграна, Зоряна, Теодора, Самуеля, Гордія, Натана, Мію, Аіду, Емму та Марьяму Фатіхху, повідомили у пресслужбі Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

“Щоб процес накопичення радісних емоцій від батьківства не ставав на паузу, Мін’юст створює сучасні та комфортні сервіси: видача свідоцтва про народження у пологовому будинку, одночасна реєстрація народження дитини та місця її проживання, а також комплексна послуга “єМалятко”, якою можна скористатися в онлайн режимі. Завдяки цим ініціативам батьки значно скорочують час на отримання великого спектра адміністративних процедур”, – зазначила начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

Ще з рубрики: "Сім'я і дім"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар