«Неприпустимо, коли заради святкування дня народження люди нехтують карантином», — Степанов

Міністр охорони здоров'я публічно осудив людей, які нехтують правилами карантину і користуються послугами ресторанів, що працюють підпільно.

Незважаючи на статус, незалежно від того, де ми працюємо, повинні дотримуватися правил карантину, сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Незважаючи на те, що ми пройшли цей пік захворюваності, ситуація стабілізувалася й пішла на спад, це ні в якому разі не означає, що ми можемо повністю розслабитися і почати нехтувати тими правилами, тими рекомендаціями, які в нас на сьогодні існують.  Ми всі, незважаючи на статус, незалежно від того, де ми працюємо, повинні дотримуватися цих правил – заради нашого здоров’я, заради нашого життя.  Я вважаю, що повністю неприпустимо, коли заради, не знаю, святкування дня народження люди нехтують цими правилами. Коли підпільно починають працювати ресторани або інші заклади для того, щоб зробити собі приємне», – сказав Степанов.

Для людей, які це роблять чи планують робити, міністр нагадав, що такими діями вони наражають на небезпеку інших людей, які святкують з ними: люди можуть захворіти, потрапити в реанімацію чи навіть померти.

«COVID не обирає по соціальному статусу: чи ти політик, чи водій, наприклад. Нема для ковіду ніякої різниці. Він абсолютно однаково вражає кожен організм», – додав Степанов.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар