Нові тарифи: скільки сплачуватимуть полтавці за послуги «Нової пошти» з 2022 року

Нові тарифи компанії набудуть чинності 1 січня наступного року.

З 2022 року в «Новій пошті» з'явиться нова послуга з доставки документів за 40 грн. Ця ціна залишатиметься фіксованою протягом усього року. Також до суми вже включена вартість фірмового картонного конверта.

Також продовжиться акційний тариф на доставку до поштоматів за 35 грн, а також післяплату без комісії на перший квартал 2022 року. З наступного року вартість складе 15 грн за посилку вагою до 30 кг, що суттєво нижче за вартість базового відправлення.

Четверте оновлення — це спрощення тарифних зон, яке дозволить клієнтам швидше орієнтуватися у вартості доставки. З 2022 року вона розраховуватиметься залежно від пунктів призначення за трьома тарифними зонами:

  • по місту та його передмістю;
  • між містами України;
  • з/в селище міського типу чи село.

П'яте оновлення — при доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок:

  • маленька — до 2 кг;
  • середня — до 10 кг;
  • велика — до 30 кг.

Вартість посилок популярних габаритів стане доступнішою. Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45, а коштуватимуть 40 гривень. Посилки вагою до 30 кг коштують 100, а коштуватимуть 80 гривень.

Окрім цього, компанія змінить тарифи на доставку та забір посилок з адреси. Тобто при замовленні послуг кур'єра не потрібно прив'язуватись до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг встановлять фіксовану вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація йде вже як вантажу.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар