Новосанжарські рятувальники провели для дітей акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Фахівці ДСНС продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

Співробітники Полтавського районного управління та 2-го Державного пожежно-рятувального посту  провели пізнавальні заходи для дітей, які відпочивають у санаторію-профілакторію «Антей», що в смт Нові Санжари та мовному таборі «АВС САМР», що в с. Клюсівка.

Під час заходів рятувальники нагадали дітлахам правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, ознайомили з основними правилами безпеки життєдіяльності у літній період, розповіли про небезпеку гри з вогнем, основні причини виникнення пожеж та правила щодо їх уникнення. Також співробітники Служби порятунку «101» закликали дітей дотримуватися правил безпечної поведінки при експлуатації електроприладів, при виявленні вибухонебезпечних та маловідомих предметів.

Під час зустрічей вогнеборці демонстрували юним відпочивальникам бойове спорядження та спеціальне обладнання та розповіли про характеристики та призначення кожного елементу. Крім того, фахівці Служби порятунку надали можливість бажаючим ліквідувати умовну пожежу та вручили присутнім тематичні пам’ятки.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар