Обираємо сонцезахисні окуляри правильно

Сьогодні у магазинах можна знайти чималий асортимент сонцезахисних окулярів різних форм, видів та брендів на будь-який смак та гаманець. Але не слід вважати, що ключовий момент вибору полягає лише у їхньому зовнішньому вигляді. Так, безперечно, він грає певну роль в модному образі. Але варто пам'ятати, що такий модний аксесуар перш за все повинен захищати очі від шкідливого ультрафіолету. Та інші моменти теж важливі. Про що саме мова – читайте далі.

poltavska-khvilia_xcwi/eYvf28wVR.webp

Вплив ультрафіолету на зір

З настанням літа актуальною стає проблема захисту очей від інтенсивного впливу сонячного випромінювання. Адже ультрафіолет негативно впливає на зір. Для того, щоб вберегти себе від чималої кількості потенційних офтальмологічних та естетичних проблем, варто купити сонцезахисні окуляри. Величезний вибір різноманітних моделей чекає на вас у нашому інтернет-магазині за посиланням https://inbag.ua/sun-glasses.html.

Обираючи цей стильний аксесуар, обов'язково поцікавтеся, чи має та чи інша модель UV-фільтр. Частіше за все виробники зазначають цю важливу інформацію безпосередньо на лінзі окулярів у вигляді позначок UV380 або UV400.

Надійно захистити очі від ультрафіолету допоможе така властивість, як поляризація. Вона полягає у здатності поглинання сонячних відблисків, які утворюються внаслідок відбиття від дзеркальних поверхонь.

Оптимальні моделі для різних форм обличчя

Також для того, щоб правильно обрати сонцезахисні окуляри, слід впевнитися, що вони підходять до форми обличчя.

Людям з круглим обличчям будуть пасувати окуляри з кутами. Аксесуар візуально зменшить обличчя, зробивши його більш витонченим. Для квадратної форми актуальними будуть невеликі моделі, оснащені заокругленими лінзами, котрі допоможуть її пом'якшити.  Прямокутне обличчя можна візуально зменшити завдяки окулярам з масивною темною оправою. Людям з обличчям трикутної форми краще обирати серед овальних варіантів у тонкій оправі.

Увага на матеріал та дизайн

Більшість виробників виготовляє окуляри від сонця з пластику. Цей матеріал відрізняється своєю легкістю та довговічністю. Також він недорогий. За бажання можна знайти моделі зі скляними лінзами. Але слід розуміти, що скло на відміну від пластику, більш вартісне, і, що дуже важливо, доглядати за цим матеріалом не просто, бо він може легко подряпатися чи навіть розбитися.

Відомі фірми, які спеціалізуються на виготовленні сонцезахисних окулярів, пропонують на вибір будь-який дизайн цього модного аксесуара. Можна обрати не тільки кольорову оправу, але й лінзи. При цьому незмінною класикою залишаються окуляри з темною оправою сірого, коричневого чи чорного кольорів.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар