Облрада звернеться до СБУ щодо «Полтаваобленерго»

Депутати хочуть звернутися до СБУ та НКРЕКП через відключення електроенергії на станціях водоканалу та закликів підприємства відмовитися від послуг «Полтававодоканалу».

poltavska-khvilia_xcwi/sxcQVucSR.jpeg
Фото з відкритих джерел

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

За словами Біленького, у січні 2024 року «Полтаваобленерго» почало відключати від електропостачання дільниці «Полтававодоканалу» в окремих громадах. Також він зауважив, що днями енергетики почали розсилати листи до органів місцевого самоврядування, у яких закликають відмовлятися від послуг водоканалу та створювати свої підприємства.

«Приватна структура, не маючи на те ні повноважень, ні законодавчих підстав, вирішила, що вона може втручатися в діяльність міських чи селищних рад, я правильно зрозумів вашу позицію? До того ж обленерго зробило це без попереднього аналізу потужностей громад у водопостачанні та відведенні, без оцінки стану мереж і матеріально-технічної бази, без аудиту фінансової спроможності громад потім потягнути ці утворення, які ви так "рекомендуєте"», – йдеться у повідомленні Біленького.

За словами голови облради, депутати подадуть заяви до Нацкомісії та СБУ щодо «недопущення подальшого шантажу, інших неправомірних дій обленерго».

Нам не вдалося зв'язатися з керівництвом «Полтаваобленерго», але ми готові оприлюднити їхню позицію.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    23 січ.
    Ощущение, что местная власть вообще ничего не контролирует в области. Частники творят, что хотят, разборки между собой устраивают, бабки распиливают. А страдают обычные люди. В итоге, все это закончится очередным повышением коммуналки на воду.
    Відповісти