Один із обстріляних в Ірпені американських журналістів — розповідає, що трапилось (відео)

В Ірпені окупанти обстріляли автівку з американськими журналістами, які робили репортаж про евакуацію людей до Києва. 51-річний кореспондент The New York Times помер від поранення в шию. Ще один журналіст вижив. Йому надають допомогу в київському Охматдиті.

Він розповідає, що власне сталося.

Відео з фейсбуку Анастасії Магеррамової (прессекретарки НДСЛ Охматдит)

Журналіст на ім'я Вейн розповідає, що вони з колегами знімали репортаж про переправу людей, які евакуюються з Ірпеня, через міст. Потім їм запропонували переїхати на іншу локацію. Під час переїзду окупанти почали розстрілювати автівку. Він іще не знає, що його колега Брент Рено загинув.

— Коли ми переходили перший міст, щоб зняти репортаж про евакуацію людей нам запропонували сісти в машину, щоб проїхати до іншої точки збору. Коли ми їхали в машині, по нас почали стріляти. Водій розвернув машину, але постріли продовжувались в мого друга Вено, який сидів позаду.
— Ви знаєте що з ним
— Ні, я не знаю. Я бачив, що він був поранений в шию. Далі нас витягли з машини і мене привезли сюди

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар