Окупанти, як і в Голодомор, крадуть зерно в українців — Мінагро

Міністр агрополітики та продовольства Микола Сокольський повідомив, що Мінагро останнім часом отримує багато інформації від фермерів, які перебувають на тимчасово окупованій території, про те, що російські окупанти, масово крадуть їхнє зерно.

«Увесь агробізнес, який традиційно спілкується між собою, знає про ці факти. Я особисто це чую від багатьох власників елеваторів, які перебувають на окупованих територіях. Йдеться про відвертий грабіж, який іноді навіть намагаються  документально оформити, навіть скласти якісь акти. І це відбувається скрізь на окупованих територіях – особливий сплеск спостерігається протягом останніх двох тижнів», – цитують Сокольського на сайті міністерства.

За словами міністра, все це нагадує тридцяті роки минулого століття і ще раз показує справжнє обличчя російського агресора. Микола Сольський прогнозує, що така ситуація може загрожувати певними проблемами з продовольством на нині тимчасово непідконтрольних територіях.

«На півдні скоро буде урожай пшениці. Але фермери в цій ситуації цілком можуть сказати: «ось вам ключі від трактора – їдьте збирайте самі, якщо хочете»,  – додав він. На переконання Миколи Сольського, це шлях, який завершиться однозначно погано для окупантів.

Війна в Україні та зумовлені нею проблеми з продовольством чим далі, тим відчутніше, позначається на багатьох країнах світу і чи не на всьому Африканському континенті.

У Центрі протидії дезінформації РНБО раніше повідомляли, що росіяни вивозять вкрадене зерно до Криму.

Водночас росіяни дозволили фермерам Херсонщини сіяти виключно зерно та соняшник, і лише якщо останні погодяться безкоштовно віддавати 70% майбутнього врожаю окупантам. Більшість фермерів відмовляється від такої співпраці.

Не хочеться проводити паралелі, але майже так само чинили в Україні більшовики.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар