Окупанти мародерять та вивозять на росію крадені автомобілі, побутову техніку та навіть продукти — Генштаб

Генштаб Збройних сил України повідомляє, що російські загарбники здійснюють мародерства, награбовані матеріальні цінності, автомобілі, побутову техніку і навіть продукти вивозять у Росію. Про це йдеться у ранковому зведенні.

poltavska-khvilia_xcwi/InMoKUPnR.jpeg

Окрім того, в ЗСУ повідомляють, що війська агресора розміщують особовий склад, озброєння та техніку на об’єктах цивільної інфраструктури.

Також окупанти продовжують здійснювати заходи примусової мобілізації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Так, за наявною інформацією, бюджетні організації Станично-Луганської селищної громади оповіщені про необхідність прибуття 1 квітня 2022 року працівників чоловічої статі віком від 18 до 60 років у місцевий відділ поліції для реєстрації. Причин такої “реєстрації” не пояснюють, хоча це пов’язано з черговою хвилею мобілізації до 2-го армійського корпусу для відправки у райони ведення бойових дій.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар