Окупанти перекидають свої війська з півночі України на схід — ГУР

Всі батальйонно-тактичні групи, яки були на території білорусі біля нашого північного кордону ворог перекидає на схід України.

poltavska-khvilia_xcwi/fedcFtQ7g.jpeg

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про те, що ворог зосереджує свої сили на сході України.

За даними розвідки, окупанти намагаються визначити найслабкіші місця в обороні ЗСУ. Ми повідомляли раніше, що російськими медіа шириться інформація про плани росії захопити Донецьку та Луганську області.

За даними Генштабу ЗСУ, ворог продовжує регулярно завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури на сході України. Успіху у поставлених цілях ворог не має.

Як повідомляють у Генштабі ЗСУ, тільки на території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито вісім атак ворога, знищено дев’ять танків, вісімнадцять одиниць броньованої та тринадцять одиниць автомобільної техніки, паливозаправник, три артилерійські системи.

Ворог не пройде! Слава Україні! Слава ЗСУ!


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар