Окупанти сховались «за спинами» пацієнтів у Луганську й здійснили 140 невдалих атак — зведення Генштабу

Росіяни завдали 50 авіаційних та п'ять ракетних ударів. Зокрема, під час авіаударів, ворог використав 11 БпЛА типу Шахед-136, дев'ять з яких збили.

poltavska-khvilia_xcwi/CIHbiga4R.jpeg
Ілюстративне фото

Про це повідомили у Генштабі.

Основні зусилля окупанти зосереджують на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках. Минулої доби українські воїни відбили на них понад 140 атак противника.

На Бахмутському напрямку противник, попри значні втрати, продовжує штурмувати місто Бахмут та його околиці. За минулу добу, лише біля села Дубово-Василівка ворог здійснив 37 атак.

Для досягнення певних цілей щодо видачі російських паспортів, окупанти продовжують здійснювати тиск на жителів Запорізької області. У окремих населених пунктах, з 1 січня, люди, які не мають паспорта громадянина російської федерації, не можуть отримати грошових виплат, зокрема, зарплати. Розрахунок має здійснюватися виключно через картки російських банків.

Щоб убезпечити своїх військовослужбовців, у тимчасово окупованому Луганську російські загарбники вирішили використовувати частину міської поліклініки як казарму. До приміщення вже завезені двоярусні ліжка для особового складу. Водночас, керівництво медичного закладу має вирішити низку питань щодо розміщення персоналу та прийому пацієнтів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар