Олександр Мамай пообіцяв підприємцям посприяти відкриттю речових ринків

Зранку 6 квітня підприємці Полтави, які працюють на центральному речовому ринку, знову зібралися на акцію протесту щодо його закриття на період посиленого карантину.

До цього, 5 квітня, підприємці мітингували перед будівлею Полтавської ОДА. Проте жодних результатів не отримали. Як вказав один із активістів, у приміщення облдержадміністрації впустили лише трьох людей із кількох сотень, які прийшли на акцію протесту. Проте і ті троє нічого не змогли добитися.

Сьогодні спершу вирішили перекрити трасу "Київ-Харків" (біля Авторинку). Близько півсотні полтавців ходили по пішохідному переходу, перешкоджаючи руху автомобілів.

"Оскільки вони не вийшли до нас біля ОДА, ми змушені були перекрити дорогу, якою вони так хизуються. Хоча і заслуга там більше попередньої влади, ці лише вершки знімають", - зауважив Олександр Лещенко, перший заступник кооперативу "Народна кооперація Полтавщини", створеного підприємцями для представлення їх інтересів в державних органах.

Проте очікуваних результатів це не дало. Тому вирушили до Полтавської міської ради.

Як зауважили підприємці, найбільше у цій ситуації обурює те, що на ринках на Мотелі, Зигіна, Подолі тощо продовжують продавати одяг. Прикриваються тим, що це продуктові ринки, і їм дозволено працювати.

"Нам працювати не дають, али ми маємо сплатити податки, оплатити комунальні послуги, заплатити містове. І це я не кажу про те, що ми ще їмо, маємо і собі щось купувати чи нашим дітям. Навіть якщо тільки найнеобхідніше", - розповідає пані Валентина, вона працює на речовому ринку, - Минулої весни ми вклали кошти у товар - нам не дали торгувати. Восени - так само. І тепер знову. А це сезонні товари. Ми втрачаємо гроші. А ми ще і в "помаранчевій" зоні. Чому нам не дають працювати, тоді як інші ринки працюють?"

Підприємці вирішили звернутися до полтавського міського голови з проханням вплинути на ситуацію. Оскільки багатьом вже немає на що жити.

І, на відміну від Полтавської ОДА, міська рада прийняла звернення активістів.

"Так як Полтавська облдержадміністрація лишається глухою до наших прохань, ми звертаємося до міської влади. Нас прийняли, людям навіть дозволили у туалет сходити - тоді як в облдержадміністраці і на поріг не впустили. Зважаючи на карантинні обмеження, пропустили лише 10 чоловік - стільки вміщує депутатська зала. Поспілкувалися із очільником Полтави Олександром Мамаєм. Він пообіцяв сьогодні зв'язатися з Олегом Синєгубовим та попросити зменшити карантинні вимоги або ж поставити всіх у рівні умови. Як зауважив мер, міська влада не може зменшити карантинні обмеження ОДА, а лше підсилити їх. Тому прибрати їх може лише ОДА", - зауважив Олександр Лещенко.

Як зауважив Олександр Мамай під час зустрічі з підприємцями, йому необхідно кілька годин на розмову із головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим. І вже ввечері буде відповідь щодо подальшої роботи ринків. Окрім цього, він розповів про те, що планують демонтувати ворота на речовий ринок - аби всі могли безперешкодно дістатися своїх робочих місць.

Як зауважили підприємці, у разі того, якщо відповідь ні їхнє звернення щодо відкриття ринків або запровадження для всіх однакових вимог буде негативною, завтра, 7 квітня, о 9 ранку планують чергову акцію протесту.

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар