Олексій Чепурко: «Бюджет Полтавської територіальної громади на 2024 рік потрібно формувати вже зараз»

Пріоритетом для всієї країни залишається постійна і всебічна допомога військовим. Це перша й основна засада формування бюджету міської територіальної громади. Але водночас ми повинні пам’ятати про рідних наших захисників.

poltavska-khvilia_xcwi/WQyadkgIg.jpeg

На цьому наголошує заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко:

«Вони живуть у Полтаві, і їм у ній має бути комфортно. Тому міській владі в проєкті бюджету необхідно передбачити ремонти доріг, тротуарів, нанесення розміток, вчасне вивезення сміття і т.д. Проблем накопичилося багато, ми про них неодноразово говорили. Говорили й про причину їх виникнення – безсистемність і неякісність роботи, брак стратегічного планування. Щоб не повторювати помилки, бюджет на наступний рік має бути збалансованим. Отже, розпорядники бюджетних коштів перед тим, як подати пропозиції депутатам, повинні ретельно проаналізувати ситуацію і визначити першорядні потреби. Далі будуть детальний розгляд і громадські слухання».

Олексій Чепурко наголосив, що Полтавська територіальна громада – це не тільки місто, а й старостати. На них у попередні роки фактично не звертали увагу. Тепер для міської влади настав час побачити накопичені проблеми громади в цілісності й закласти реальні фінансові можливості їх вирішення.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар