Олексій Чепурко: «Годівниця для корупціонерів при Полтавській міській раді має назавжди закритися»

Серед корупційних скандалів, якими наповнені каденції колишніх очільників міста, найгучніші й найбезсоромніші пов’язані з КП «Добробут Полтавської громади».

poltavska-khvilia_xcwi/XvtS3fe4R.jpeg

Ця фірма створена за каденції екс-мера. Він віддав їй підряд на харчування в полтавських школах і дитсадках, а від 2022 року – харчування ВПО, що там розміщувалися.

Починаючи роботу, станом на 1 вересня 2021 року, «Добробут» не мав ні фахівців, ні обладнання, ні досвіду в такій відповідальній справі. Це з усією очевидністю стало зрозуміло після рейдів навчальними закладами, які здійснила спеціальна депутатська комісія. Вона не рекомендувала доручати харчування дітей фірмі-прокладці, щоб ті не труїлися неправильно збереженими продуктами.

Далі скандали очікувано пішли один за одним, - зазначає заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко. - «Добробут» постійно купував продукти за завищеними цінами. Гречка, картопля, масло, яйця, буряки, яблука, мандарини – всі вони коштували вдвічі-втричі більше, ніж у супермаркетах чи на ринках. За свинину й куряче філе для переселенців переплачували на 25%! Купують продукти у фірм, які пов’язані з бізнесменом, що фактично контролює і діяльність «Добробуту». У нього ж орендували й автомобілі – знову ж таки, за бюджетні кошти.

За даними з відкритих джерел, це той самий бізнесмен Сергієнко, який через компанію-посередника продавав неякісну м’ясну продукцію до продовольчого резерву міста. У нього правоохоронці проводили обшуки. Вони ж у лютому й травні поточного року перевіряли навчальні заклади - в рамках розслідування щодо розкрадання коштів працівниками міського департаменту освіти, директорами шкіл та КП «Добробут Полтавської громади».

Цю історію тотальної корупції на полтавських дітях і переселенцях потрібно припинити – раз і назавжди, - наголошує Олексій Чепурко. - Годівниця для наближених до колишнього міського голови бізнесменів має закритися. Сподіваюся, міська влада негайно вживе необхідних заходів.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар