Олексій Чепурко: «Керівника транспортного відділу потрібно негайно звільняти за непрофесійність»

Міську владу влаштовує людина Киви на посаді начальника транспортного відділу Полтави. Нагадаю, Віталій Животенко належить до забороненої в Україні партії ОПЗЖ, але продовжує обіймати цю посаду.

poltavska-khvilia_xcwi/UIzmr47SR.jpeg

Проте мова не тільки про це, а ще й про його непрофесійність. На сьогоднішньому засіданні виконкому ми якраз і розглядали роботу транспортної сфери міста. Як вона працює, як працюватиме в складних умовах блекауту. Але на засідання Віталій Животенко не зʼявився. Ми всі бачимо, у якій ситуації зараз перебуває транспортна система міста. І це ще навіть не почався блекаут, який неодмінно призведе до колапсу. Як мінімум —це мінус тролейбуси та світлофори. Тож варіанти вирішення цих питань я логічно очікував від нього.

Цілком очевидно, що Животенко вже давно має інші пріоритети. І це – зовсім не забезпечення нормального функціонування громадського транспорту. Навпаки, саме він виконував вказівки вищого керівництва, віддаючи Полтаву в руки приватного перевізника-монополіста. Він гальмує зміни, коли нині є шанс раз і назавжди закінчити з мамаївщиною, усунувши корупційні схеми.

poltavska-khvilia_xcwi/-JFi9V7Sg.jpeg

Я вкотре наголошую, що у будь-якому випадку полтавці не повинні страждати і відчувати дискомфорт через не вирішення тих питань, які давно мали бути усуненими.

Звернувся до секретаря міської ради сьогодні з цього приводу. Впевнений, що ситуацію найближчим часом міська влада змінить.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар