Олексій Чепурко: «Необхідно проінспектувати стан вуличного освітлення Полтави»

Ще одна рутинна проблема ЖКГ, яку приносить осінь, - це зменшення тривалості світлового дня. І до нього міській владі Полтави треба ретельно готуватися.

poltavska-khvilia_xcwi/0Ciq97zSR.jpeg

Зважаючи на стан полтавських доріг і тротуарів, ефективно працююче зовнішнє освітлення – життєва потреба, щоб люди просто не ламали ноги й не падали в темряві. На цьому наголошує заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко:

Наша команда в 2018-2020 роках системно освітлювала «темні плями» Полтави, яких виявилося настільки багато, що й досі іноді дивуюся глибині байдужості й бездіяльності колишнього міського голови. Цілий мікрорайон Огнівка, серпантин до Червоного Шляху, спуск із Білої альтанки, алея на Бідного – ось лише частина зі зробленого нами за той короткий період. Усе це мало б послідовно продовжуватися, але… Добре зберегти хоч те, що є.
Тому зараз зовнішнє освітлення повинні проінспектувати працівники «Міськсвітла», відновивши те, що вийшло з ладу. Вулиці, парки, сквери, території біля навчальних закладів. І, звичайно, не забути про старостати, де ця проблема буває особливо актуальною.

Нормальне освітлення Полтави в темну пору – запорука зручності й безпеки людей. Ігнорувати їх недопустимо.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар