Олексій Чепурко: «Під час об’їздів Полтави представники міської влади мають звернути увагу на стан люків і решіток зливової каналізації»

Однією з найбільших проблем, які залишили після себе колишні очільники –стан люків і решіток зливової каналізації.

poltavska-khvilia_xcwi/1iGZBT6Vg.jpeg

Серед безлічі проблем, які залишилися в спадок від колишніх очільників, одна з найбільших – стан зливової каналізації. Маючи значний досвід комунальника, заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко наголошує на необхідності її вирішення.

poltavska-khvilia_xcwi/JQmWfo64R.jpeg
«Я не раз звертав увагу колишніх очільників Полтави на катастрофічну ситуацію зі зливовою каналізацією. Її потрібно чистити, а дороги й узбіччя - прибирати, щоб звідти в неї не потрапляло сміття. Зараз акцентую на відсутності люків і решіток. Коли наша команда відповідала за сферу ЖКГ, ми їх відновлювали, системно очищаючи підземні мережі. Коли ж повернувся тепер уже двічі колишній міський голова, каналізацію перестали чистити, відповідно, частина люків і решіток зникли. Ви самі можете бачити гілки, подекуди ввіткнуті в ями під бортами доріг – це сигнал про чиновницьку безгосподарність і небезпеку для водіїв», – зазначив Чепурко.

Під час дощів бруд пливе в зливову каналізацію, забиває її і виводить з ладу. Без решіток і люків це ставатиметься ще швидше, і наслідки будуть ще гіршими. Якщо кроки в напрямку вирішення проблеми не будуть зроблені вже найближчим часом, Полтаву чекають масові підтоплення.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар