Олексій Чепурко: «Потрібно негайно скасувати тендер Управління ЖКГ на 5 мільйонів гривень з розробки документації для ремонту будинку на Квітучій, 8»

Полтавське Управління ЖКГ оголосило тендер на 5 мільйонів гривень для розробки проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту під’їзду в багатоповерхівці на вулиці Квітуча, 8

Ви пам'ятаєте, що влітку тут стався вибух через витік газу. Постраждалим виплатили 10 000 грн допомоги, а тепер замовляють такий дорогий проєкт!

Сьогодні на виконкомі я поспілкувався з начальником Управління ЖКГ Панасенком Тарасом Володимировичем, щоб дізнатися, звідки ж взялася така сума у 5 мільйонів? Це технічна помилка чи було зроблено умисно?

Сьогодні це питання має бути вирішеним. На мою думку, спочатку потрібно зібрати всіх проєктантів та дізнатися, скільки коштуватиме ця робота. Крім того, серед них можуть бути і соціально-відповідальні, які нададуть набагато дешевші розрахунки.


Тексти, розміщені в розділ «Блоги», створено сторонніми особами, які висловлюють субʼєктивну думку. Редакція інтернет-видання «Полтавська хвиля» може не поділяти позицію авторів і не несе відповідальності за достовірність та тлумачення наведеної інформації.

Олексій Чепурко

Ще з рубрики: "Тексти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар