Олексій Чепурко: «Про подарунки першачкам від Міської Ради»

Нагадаю, Управління освіти Полтави оголошувало тендер на 3200 пакунків (у середньому 1000 грн/шт). До їх складу входять, наприклад, акварелі, альбоми для малювання, пластилін, зошити, картон, ручки, олівці, пензлики, фломастери та ін. Цього разу тендерна процедура не відбулася і ми розуміємо, що набори першачкам видаватися не будуть. Міська влада пропонує, ці кошти перенаправити на ремонт бомбосховищ.

poltavska-khvilia_xcwi/DOBi1wgIR.jpeg

Звичайно, укриття — це зараз життєво необхідна потреба. Ми всі це розуміємо і готові всіляко підтримувати. АЛЕ! Коштів у місцевому бюджеті достатньо, щоб повністю їх облаштувати. І відмовлятися від канцелярії для школярів не потрібно. У кожної родини різний достаток. Для багатьох сімей полтавців та внутрішньо переміщених осіб — це значне навантаження на бюджет.

Що ж робити? Як варіант, через програму «Турбота» кожній родині виділити по 1000 грн. Вони самі визначаться, які канцтовари потрібні їхнім дітям. Перед батьками, звичайно, необхідно вибачитися і терміново видати кошти, щоб вони спокійно відправили своїх першачків до школи.

Це абсолютно законна процедура. Свого часу ми так і робили. І, якщо ми говоримо про боротьбу із корупцією, то немає кращого варіанту, як дати кошти напряму сім’ям, щоб вони обрали самі своїм дітям необхідні канцтовари!


Тексти, розміщені в розділ «Блоги», створено сторонніми особами, які висловлюють субʼєктивну думку. Редакція інтернет-видання «Полтавська хвиля» може не поділяти позицію авторів і не несе відповідальності за достовірність та тлумачення наведеної інформації.

Олексій Чепурко

Ще з рубрики: "Тексти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар