Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської обласної ради про стажування у рамках проєкту «Партнерство для сталого відновлення України»

Минулого тижня Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської обласної ради стажувався у місті Брно у рамках проєкту «Партнерство для сталого відновлення України».

«На відео ви можете побачити, як відбувається процес збору та сортування відходів на сміттєпереробному заводі SAKO, який я відвідав під час стажування. Частину відходів тут спалюють, а отримана енергія частково покриває потреби міста та, власне, цього виробництва. Залишок відходів завод продає різним компаніям для подальшої переробки. Також я долучився до онлайн-конференції із заступником Міністра промисловості Чехії, де ми говорили про відновлення України та зустрівся із заступником губернатора паном Lukáš Dub Dubec», — розповів Олексій Чепурко.

Вивчав досвід Чехії і Словаччини у поводженні із твердими побутовими відходами, створенні і функціонуванні сучасних очисних споруд, відновлення після торнадо, яке сталося в чеських районах Бржецлав і Годонін у Південно-Моравського краю.

Проєкт інтеграції чеського досвіду в Україні стартуватиме 2024 року. Вивчав досвід Чехії і Словаччини у поводженні із твердими побутовими відходами, створенні і функціонуванні сучасних очисних споруд, відновлення після торнадо, яке сталося в чеських районах Бржецлав і Годонін у Південно-Моравського краю.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар