Олімпійський спорт для дітей: у Полтаві навчають скелелазінню

У міському центрі позашкільної освіти близько 90 дітей навчаються скелелазінню.

У Полтавському міському центрі позашкільної освіти працює гурток спортивного туризму. Тут навчають близько 90 дітей скелелазінню та іншим спортивним дисциплінам. Гурток працює з 2008 року. Наразі відвідують його 6 груп дітей, їх навчають 2 тренери.

poltavska-khvilia_xcwi/mnorvn57R.png
poltavska-khvilia_xcwi/g729v7c7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/L4hrD75nR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/qS29Dncng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/UShrvn5ng.jpeg

За словами керівника гуртка Анатолія Макухи, у скелелазінні спершу дітей вчать користуватися карабіном. Потім учням показують як вдягати та використовувати «систему», до якої входять карабіни, мотузки, спусковий пристрій.

«Заняття починається з пробіжки, із вправ на координацію. Цьому приділяємо десь 30% часу. Є діти, які приходять на перше заняття і вже можуть працювати на складних дистанціях. Є діти, які довше це освоюють», — розповів тренер.
poltavska-khvilia_xcwi/BiWuvnc7R.jpeg
Анатолій Макуха

Для обладнання залу використовують близько 200 метрів мотузок. Однак наразі для проведення занять спортивного залу не вистачає. Макуха сказав, що є ідея переобладнати спортивний майданчик поряд із центом позашкільної освіти. Його вистачить для проведення тренувань у літній час.

«Більше коштів виділяють на ігрові види спорту, але в нас такий вид спорту, який допомагає дитині стати самостійною. Кожного року до нас приходять близько 40 нових дітей».

Записатися на гурток можна за номером: +380 50 304 94 62 (тренер Анатолій Макуха).

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар