Оприлюднили афішу вистав та майстер-класів для мешканців Полтавщини

Полтавські обласні академічні театр імені Гоголя, театр ляльок, симфонічний оркестр та обласна філармонія організовують безплатні заходи для всіх охочих.

poltavska-khvilia_xcwi/Z-_GKozVR.jpeg
Полтавська обласна філармонія. Фото: Полтавщина

Про це повідомляють у пресслужбі Полтавської ОВА.

Перелік заходів:

  • 1 серпня – майстер-клас з арт-йоги (Полтава) від театру імені Гоголя; вистава «Лисичка, Котик і Півник» (Полтава) від театру ляльок.
  • 2 серпня – майстер-клас із живопису (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» (Новогалещинська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава від театру ляльок «Троє поросят» (Полтава); концертна програма «Музика радості і надії» (Нові Санжари) від обласної філармонії; екскурсія-знайомство з творчою лабораторією оркестру для дітей з інших регіонів (Полтава).
  • 3 серпня – майстер-клас із хореографії (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» (Козельщинська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Вередливе зайченя» (Полтава) від театру ляльок; відкрита репетиція симфонічного оркестру (Полтава).
  • 4 серпня – майстер-клас із художньої майстерності (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» (Хорольська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Кіт у чоботях» (Новосанжарська ТГ), майстер-клас «Лялькотерапія» (Полтава) від театру ляльок; відкрита репетиція ансамблю «Чураївна» (Полтава), презентація книжкової колекції «Духовна скарбничка професорки Гриньової» за участі камерного оркестру імені Ахшарумова та тріо бандуристок «Вишиванка» від обласної філармонії (Полтава); виїзний концерт симфонічного оркестру (Гадяч).
  • 5 серпня – майстер-клас із вокалу  (Полтава), вистава «Сватання на Гончарівці» (село Калашники, Козельщинська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Марічка та Ведмідь» (Полтава) від театру ляльок; концертна програма «Віримо в себе, віримо в перемогу» (село Савинці, Миргородська ТГ), концертна програма «Віримо в себе, віримо в перемогу» (село Великі Сорочинці, Миргородська ТГ) від обласної філармонії; участь артистів симфонічного оркестру в спільному проєкті з бібліотекою (Полтава).
  • 6 серпня – майстер-клас із арт-йоги (Полтава), вистава «Малюк та Карлсон» (Нехворощанська ТГ) від театру імені Гоголя; вистава «Золоте Курча» (Полтава) від театру ляльок; концертна програма обласної філармонії «Все буде Україна» (село Новооріхівка, Ромоданівська ТГ), концертна програма «Все буде Україна» (селище Ромодан Миргородського району); концерт симфонічного оркестру (Полтава).
  • 7 серпня – вистава «Малюк та Карлсон» від театру імені Гоголя (Опішнянська ТГ), концерт солістів філармонії «Музика об’єднує світ» (Полтава).

Детальна інформація про час і місце від організаторів: (050) 730 59 48 – Полтавський театр ляльок, (099) 191 38 36 – Полтавський симфонічний оркестр, (050) 109 91 75 – Полтавський театр імені Гоголя, (066) 855 90 99 – Полтавська обласна філармонія.

Нагадаємо, що за минулий тиждень на Полтавщині виявили 46 нових випадків захворювання на COVID-19.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар