Оренда комунальної нерухомості: що виставили на онлайн-торги в Полтавській області

Під офіси, склади, заклади харчування чи аптеки. Приміщення для практично будь-яких цілей можна винайняти в держави або громади в різних регіонах України. Комунальну та державну нерухомість за ринковими цінами пропонують орендувати через систему електронних аукціонів «Прозорро.Продажі». Розповідаємо, які об’єкти зараз доступні на Полтавщині.

poltavska-khvilia_xcwi/QcASVgtIg.png

Комунальне підприємство обласної ради «Полтавафармація» виставило під оренду два варіанти приміщень у різних районах. І хоч йдеться про колишні аптеки, орендодавець не обмежує цільового використання.

У Лубенському районі, в смт Оржиця, що є центром громади, ви можете винайняти один поверх будівлі аптеки. Загальна площа — понад 305 квадратних метрів, до яких входить і підвал на майже 150 м2. Будинок зведений у 1979 році, електрифікований та газифікований, під’єднаний до систем водозабезпечення і каналізації. Знаходиться на вулиці Центральна, 1. Стартує вартість на електронних торгах з 380 гривень на місяць.

poltavska-khvilia_xcwi/CmkNVgpIR.png

В смт Диканька Полтавського району, що також є центром територіальної громади, пропонують орендувати частину будівлі на вулиці Незалежності, 8/1. Йдеться про кілька приміщень загальною площею майже 91 квадратний метр, що потребують ремонту. Об’єкт можна передавати в суборенду. Стартова ціна — 131 гривня на місяць.

poltavska-khvilia_xcwi/LioH4RpSR.png

Онлайн-аукціони у системі «Прозорро.Продажі» відбудуться 31 січня, а заявки прийматимуть до 30 січня.

У Лубенському районі також виставили під оренду частини приміщень у пунктах здоров’я одразу в дев’ятьох селах: Литвяки, Вовчик, Березоточа, Хорошки, Оріхівка, Окіп, Михнівці, Ісківці, Вищий Булатець. У кожному із цих пунктів можна винайняти один квадратний метр площі, щоб поставити вітрини для ліків. Стартова вартість місячної оренди — 63 гривні. Цінові пропозиції прийматимуть до 13 лютого, а онлайн-аукціон відбудеться 14 лютого.

Які переваги має система «Прозорро.Продажі»?

Державна та комунальна власність в Україні може здаватися в оренду виключно через електронні аукціони. Користуватись системою доволі просто, адже за допомогою фільтрів ви можете налаштувати параметри пошуку, наприклад, обрати регіон, та переглянути доступні пропозиції.

Винаймаючи нерухомість у держави або громади, ви не лише отримуєте приміщення для власної справи, а й підтримуєте економіку. Адже кошти від оренди такого майна надходять до місцевих або державного бюджету, залежно від форми власності. Якщо говорити про Полтавську область, то від початку повномасштабного вторгнення завдяки оренді комунального майна, громади отримали загальний дохід у майже 2,8 млн гривень на рік.

Знайти об’єкти можна у системі «Прозорро.Продажі» та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.


*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар