Особливості Зеленої картки для юридичних осіб

Зелена картка – це міжнародний страховий поліс, який є обов’язковим, якщо водій намагається потрапити до країни-учасниці системи «Green Card» на своєму автотранспорті. Варто зазначити, що оформлюватися страхування може не тільки для фізичних осіб. Також існує сертифікат Зелена картка для юридичних осіб, який видається організацією МТСБУ – Моторним (транспортним) страховим бюро України. Дізнатися більше про це страхування можна на офіційному сайті страхової компанії «ПЗУ Україна»: https://www.pzu.com.ua/corporate/autoparky/greencard.html.

poltavska-khvilia_xcwi/Ja72Tm84g.png

Що таке Зелена картка та для чого вона потрібна

Зелена картка – це практично міжнародний аналог ОСЦПВ. Вона покриває відповідальність водія перед третіми особами, якщо він спричинив певне порушення, що призвело до майнових втрат або шкоди здоров’ю.

Наразі в міжнародну систему «Зелена картка» входять понад 40 країн, не тільки з Європи, а й з Азії та Африки. Попри те, що страховий поліс містить інформацію про компанію, яка видала страхування, страхувальником в такому разі виступає МТСБУ. Це об’єднання страхових компаній, які працюють на українському ринку та мають змогу надавати цивільно-правове страхування.

Також документ містить таку інформацію:

  • реєстраційний номер договору;
  • дані про компанію, яка є власником транспорту;
  • термін дії поліса;
  • список країн, де страхування дійсне.

Від чого залежить ціна Зеленої картки

Вартість Зеленої картки формується залежно від кількох основних факторів, до яких варто віднести:

  1. Термін дії. Купівля поліса на коротший період буде значно дешевшим варіантом, ніж довгострокове страхування.
  2. Країна призначення. Деякі країни передбачають вищі ставки оподаткування для страхування, отже й вартість в такому разі буде вищою.
  3. Тип транспортного засобу. Легкові автомобілі застрахувати дешевше, ніж вантажівки або автобуси.
  4. Наявність різноманітних додаткових послуг та опцій.

Якщо ви є власником підприємства з автопарком, ви завжди можете оформити Зелену картку в СК «ПЗУ Україна». Це надійна страхова компанія, яка забезпечує швидке відшкодування коштів та інформаційно супроводжує всіх своїх клієнтів. Оформити цей страховий поліс ви можете в будь-якому з офісів компанії в Україні, яких нараховується понад 100 штук.

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» – це перевірений партнер, який стабільно надає якісні страхові послуги протягом 200 років .

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар