Палетні стелажі – конструкції для зручного складського зберігання

Правильна організація складу є вирішенням багатьох питань. Найважливішими проблемами, з якими стикаються комірники, є необхідність економії вільного простору, створення умов для безпечного зберігання та швидкого доступу до товарів. Міцні високі конструкції є оптимальним способом облаштування приміщень. Вони дозволяють зберігати продукцію у кілька поверхів, що сприяє економії вільного простору. Полки, які називають траверсами, розміщуються на такій відстані, що дозволяє розмістити навантажений піддон потрібного розміру.

Палетні стелажі є найвдалішим способом організації вільного простору, оскільки зазвичай товари надходять та відвантажуються на палетах. Після попереднього контролю їх вмісту комірник визначає оптимальне місце розташування вантажу в залежності від черги його надходження, а також періоду використання. Для зручності місця на палетних стелажах маркують, що дозволяє дізнатися про вміст кожної полиці, не витрачаючи часу на перевірку коробок.

poltavska-khvilia_xcwi/uVNTY7IVR.jpeg

У чому секрет практичності палетних стелажів

Палетні стелажі являють собою металеві вироби, що складаються за принципом конструктора. Основне навантаження конструкції приймає на себе рама. Для рівномірного розподілення навантаження її частини з’єднуються спеціальними перемичками. Найвразливішою ділянкою палетного стелажа є його нижня частина –вона має бути захищеною від несподіваних ударів чи пошкоджень, адже це може спричинити руйнування усієї системи зберігання. Саме тому у нижній частині за допомогою анкерів закріплюються спеціальні запобіжники з товстого металу. Конструкція виключає можливість пошкодження основи палетного стелажа.

Важливою особливістю даної системи зберігання є можливість найефективнішого використання простору. Будь-яке підприємство може обрати палетні стелажі відповідно до власних потреб та розмірів складського приміщення. Товари можна розміщувати у два та більше вертикальних рядків, які можна зробити вузькими чи широкими, високими чи низькими. Можна спроєктувати розмір полиць відповідно до наявних потреб, а також вибрати необхідну кількість «поверхів». Траверси можуть витримувати навантаження до 4,5 т, що дозволяє зберігати на них важкі палети. Якщо ж ваші потреби скромніші, можна замовити стелажні полки меншого розміру.

poltavska-khvilia_xcwi/MeoTYnI4R.jpeg

Палетні стелажі відрізняються від інших способів організації складського приміщення невеликими капіталовкладеннями та швидкою реалізацією проєкту з облаштування території. Вони мають необмежений термін придатності, адже будь-який пошкоджений елемент можна оперативно замінити. Завдяки можливості регулювання висоти полиць стелажі можна легко адаптувати відповідно до потреб, що змінилися, без зайвих видатків на додаткове облаштування місць для зберігання.

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • с
    слава
    29 лист.
    Для оптимізації роботи складських приміщень доречно мати обладнання для швидкого розвантаження автотранспорту https://com3s.com/uk/category/elevatornoe-oborudovanie/avtomobilerazgruzchiki/ Це автомобілерозвантажувачі фронтальні та бокові. Є також варіант мобільного авторозвантажувача.
    Відповісти