Пандемія може закінчитися у 2022 році – ВООЗ

Пандемія коронавірусу може закінчитися в світі вже в наступному році.

Про це повідомив Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге.

«Я оптиміст, вважаю, що в наступному році ми вийдемо з пандемії, але, звичайно ж, коронавірус не закінчиться. І, можливо, нам доведеться з ним жити. Але ви знаєте, це як і з грипом. Є вакцини від грипу. Кожен рік вони злегка адаптуються під нові штами, і люди вакцинуються – і все нормально», – розповів Клюге.

За його словами, у кожній країні система охорони здоров’я має відігравати першочергову роль, щоб пандемія не повторилася. Окрім цього, для зупинення пандемії необхідно, аби 80-85% населення було вакциновано від COVID-19.

«У 35 з 53 країн, які входять до Європейського регіону ВООЗ спостерігається плато по вакцинації, тобто кількість вакцинованих людей більше не росте», – зазначив він.

Він додав, що ВООЗ провела дослідження поведінкових моделей населення, щоб зрозуміти, хто не хоче щеплюватися і з якої причини.

«Ми з’ясували, що люди не обов’язково категорично проти вакцинації. Швидше, у людей є питання, на які вони хочуть отримати відповіді. Наприклад, раніше вакцина розроблялася роками, а ця вакцина була розроблена дуже швидко, чи дійсно вона безпечна? Так, вакцини пройшли всі процедури перевірок, і вони безпечні», – резюмував Клюге.
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар