Переваги використання кінезіотерапії, тракції та масажу в лікуванні спини.

Центр кінезіотерапії Кінезі тривалий час проводить терапію проблем хребта. Достатнiй результат в лікуванні спини мало використання лікувальних методів, таких як: кінезіотерапія, витяжіння суглобів та хребта, масаж. Вживання такого поєднання має тривалий прояв ефективності лікування, впливає безпосередньо на фактори виникнення хвороби, значно прискорює процес одужання.

Використання даних підходів дозволяють досягти наступних ефектів:

 • розслаблення м'язів
 • декомпресія спини
 • зменшення грижі
 • посилення кровообігу

Кінезіотерапія https://vertebrolog.kiev.ua/ua/kineziterapija проводиться на спеціальних станках під контролем фахівця реабілітолога. При цьому відбувається прояв розвантаження хребців в поєднанні зі зміцненням необхідних ділянок спини. Такі вправи мають яскраву лікувальну дію, зміцнюють м'язовий корсет та збільшують живлення спинних хрящів. Кінезіотерапія проводиться під наглядом лікаря реабілітолога.

poltavska-khvilia_xcwi/kB0C1OFIR.webp

Масаж спини допомагає розслабити гіпертонус спини, збільшити кровообіг, зменшити біль в м'язах. Впродовж процедури реабілітолог пальпує зони ущільненості в тканинах та розслаблює їх застосовуючи методику глибокого впливу на тканини.

Сухе витяжіння спини робиться на спеціальному приладі. Процес витяжіння керується комп'ютером, що дозволяє проводити правильну силу витягування. За допомогою вказаної процедури зменшується випинання протрузії, нервові волокна уникають від затискання, нормалізується товщина диску.

Ефективність вказані методи лікування проявили при наступних проблема:

 • порушення постави
 • радікулопатія
 • екструзії
 • остеохондроз спини
 • затискання спинномозкових нервів
 • болі в м'язах

Використання цих методів лікування упереджує виконання хірургічного методу, дозволяє уникнути непотрібного прийому ліків, створює довгий результат, який запобігає появі та рецидиву недуга.

Реабілітацію даними способами можна провести в центрі реабілітації Кінезі. В клініці Вас подивиться лікар вертебролог, запропонує при потребі додаткову діагностику і необхідні медичні процедури.

За кожним пацієнтом ставиться індивідуально фахівець кінезіотерапевт, який виконує цей метод лікування. Правильна реабілітація хвороб хребта дозволяє покращити здоров'я і закріпити результат надовго. Не зволікайте з захворюваннями хребта і ідіть до фахівців.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
 • П
  Поліна
  28 черв.
  Дякую за статтю! Хочу додати, що дуже важливо звертати увагу на біль у спині, якщо він є, та шукати причини його появи. Мій батько страждає на хворобу Бехтерєва https://medikom.ua/bolezn-bekhtereva/ а дізналися ми про це саме завдяки детальній діагностиці, бо батько почав часто скаржитися на сильний біль у попереку.
  Відповісти