Під аптеку або для надання побутових послуг: які приміщення можна орендувати на Полтавщині через «Прозорро.Продажі»

Винайняти приміщення для власної справи або релокації бізнесу можна безпосередньо у держави чи органів місцевого самоврядування. Вони надають підприємцям в оренду своє майно через електронні торги у системі «Прозорро.Продажі». Відтак бізнес має можливість реалізовуватися, а громади чи держава отримують кошти до бюджетів.

poltavska-khvilia_xcwi/SsMh3FdIR.png

До прикладу, від початку повномасштабного вторгнення у Полтавській області провели 516 успішних аукціонів з оренди комунального майна. Торги принесли громадам загальний дохід у майже 2,8 млн гривень на рік.

Які об’єкти для оренди у Полтавській області доступні просто зараз?

  • У Миргороді в міському Центрі первинної медико-санітарної допомоги, що знаходиться на вулиці Гоголя, 149 А, пропонують орендувати приміщення під розміщення аптеки з продажу готових ліків. Йдеться про частину нежитлового приміщення на першому поверсі лікувального закладу, площа – 18,5 квадратних метрів. Будівля має централізоване опалення, підключена до електромережі, систем водопостачання та водовідведення. Є доступ до інтернету. Стартова ціна оренди – 4,6 тисяч гривень на місяць. Заявки прийматимуть до 28 грудня, а онлайн-аукціон в системі «Прозорро.Продажі» відбудеться 29 грудня.
poltavska-khvilia_xcwi/4JZTqFOSR.png
  • У Миргородському районі, в селі Вирішальне можна орендувати частину нежитлового приміщення сільського будинку культури. Село Вирішальне належить до Сенчанської сільської територіальної громади, яка об’єднує 23 населених пункти. Цільове призначення об’єкта – побутове обслуговування населення. Площа приміщення, доступного для оренди, – більш як 22 квадратні метри. Електронні торги в системі «Прозорро.Продажі» відбудуться 4 січня 2024, а заявки від охочих прийматимуть до 3 січня.
poltavska-khvilia_xcwi/nAtT3KOSg.png

У чому особливості системи «Прозорро.Продажі»?

З 2020 року державна та комунальна власність може здаватися в оренду виключно через е-аукціони. Система «Прозорро.Продажі» забезпечує рівний доступ до участі в аукціоні кожного учасника. Перемагає той, хто запропонує найвищу ціну.

Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» пропонує великий вибір об’єктів по всій країні, яких немає на інших ресурсах і які може виставити тільки держава або громада. Доступні приміщення дуже різні — як за ціною, так і за площею.

У системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України можна знайти об’єкти для оренди у будь-якій області України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар