Під час війни з військовими можна одружуватися через Zoom

З початку повномасштабної війни в Україні одружилися майже 22 000 пар.

poltavska-khvilia_xcwi/LLwIaw87R.jpeg
Фото: ua.news

Про реєстрацію шлюбів в умовах війни розповіла в ефірі Українського радіо заступниця Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць, повідомляє Мін’юст.

«Сьогоднішні обставини призводять до того, що люди інколи не мають можливості чекати. Тому що всі ми опинилися в обставинах, коли ми не знаємо, що буде завтра і навіть сьогодні до вечора. Тому подати заявку і офіційно оформити шлюб тепер можна за день. Люди, які виявили бажання, можуть одружитися протягом дня», – розповіла Валерія Коломієць.

За словами заступниці Міністра, нині зареєструвати шлюб можна у будь-якому органі ДРАЦСу на території, де не ведуться бої. Також за певних умов реєструвати шлюб можуть не лише працівники ДРАЦСів, а й поліцейські та воєнні. Це актуально для тих чоловіків і жінок, які несуть службу.

Окрім цього, такі пари можуть одружитися дистанційно.

«Вони можуть звернутися до свого командира і подати заяву про те, що бажають одружитися дистанційно. Таким чином, зареєструвати шлюб можна навіть тоді, якщо одного з членів подружжя немає фізично. Людина, яка не перебуває у військовій частині, може бути підключена дистанційно. І навіть обоє з пари можуть бути підключені дистанційно, просто через Zoom», –поінформувала заступниця Міністра.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар