Під Лубнами чоловік облив себе та будинок бензином та підпалив

7 травня у селі Войниха, Лубенського району Полтавщини, чоловік намагався покінчити життя самогубством.

Про це повідомила поліції його колишня співмешканка, пише пресслужба поліції Полтавщини.

«На місці події інспектори з’ясували, що мешканець села Мгар, Лубенського району, 1988 року народження, приїхав до своєї колишньої співмешканки, аби вирішити сімейні питання. Однак під час розмови між ними виник конфлікт, у ході якого чоловік облив себе та будинок бензином і погрожував все підпалити. Поліцейські намагалися заспокоїти його та радили не завдавати шкоди собі та не вчиняти протиправних дій. На жаль він проігнорував слова поліцейських та підпалив побутові речі і себе, – розповів начальник Лубенського районного відділу поліції Дмитро Майборода».

Правоохоронці зреагували миттєво. Вони врятували чоловіка, швидко накривши його ковдрою, та вивели з приміщення. Потерпілого передали працівникам екстреної медичної допомоги, які госпіталізували його до місцевої лікарні.

До медичного закладу за допомогою також звернувся один із патрульних.  Виявилося, що в результаті гасіння пожежі він отруївся чадним газом. Після надання правоохоронцю кваліфікованої медичної допомоги його життю й здоров’ю нічого не загрожує.

За словами поліцейського, вони з колегою робили усе можливе, аби врятувати життя людини. Правоохоронець стверджує, що не бачить у своїх діях героїчного вчинку і переконаний, що так би вчинив кожен.

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар