Під Маріуполем знищено 30 окупантів і ворожу техніку — оперативні дані ЗСУ

Генеральний штаб Збройних сил України опублікував оперативну інформацію по ситуації на фронтах боротьби проти російського агресора станом на 18:00 6 березня.

poltavska-khvilia_xcwi/k2UWubY7g.jpeg
  • Не досягнувши успішного просування підрозділів, окупаційні війська продовжують наносити ракетно-бомбові удари по об’єктах цивільної транспортної інфраструктури, обстрілювати та вбивати мирне населення.
  • В населеному пункті Липці (Харківська область) окупанти забирали телефони місцевих жителів, примушують одягати білі та червоні пов’язки на руку, а на будівлях вивішувати білі ганчірки.
  • Ворог наніс ракетний удар по аеропорту у Вінниці, протягом дня не припиняються обстріли Маріуполя, Ірпеня та інших Українських міст і сіл.
  • У Краснодарському краї росії розпочали приховану мобілізацію, збільшили розповсюдження пропагандистських матеріалів щодо «звірств неофашистів та необхідність знищення фашизму» (дані уточнюються).
  • Підрозділи Збройних сил України здійснили контратаку на Маріупольському напрямку і знищили 3 танки, 4 БМП, 2 броньованих машини та близько 30 російських окупантів, 2 загарбники потрапили в полон. Ворог має втрати і на інших напрямках.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар