Експерти показали проєкт реабілітаційного центру у Полтаві

27 вересня у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» провели зустріч представників міської влади з фахівцями будівельної компанії, яка займається проєктами спортивно-реабілітаційних комплексів в Україні.

poltavska-khvilia_xcwi/btbTCbWIR.png

Експерти пропонують створити у Полтаві центр, де б цивільні та ветерани могли проходити комплексну реабілітацію в сучасних умовах.

Керівник напрямку відбудови України «Європейські технології будівництва» Вячеслав Нездимовський презентував проєкти спортивно-реабілітаційних комплексів, які розробили у Ніжині, Білогородці, Макарові, Вінниці. Також розповів, що у центрі надаватимуть не лише фізичну, психологічну і ментальну реабілітацію. Він може стати осередком для спілкування, комунікації та навіть місцем проведення міжнародних змагань.

poltavska-khvilia_xcwi/uCuAjxWIg.png
«Для нас важливе питання реабілітації. Ця тема на роки. Кількість тих, хто її потребує збільшується. Весь облік нам стане відомий лише після закінчення війни. Тому про відновлення та реабілітацію наших військових ми маємо дбати вже зараз», – зауважила секретар міської ради Катерина Ямщикова.

Для реалізації проєкту необхідна земельна ділянка з підключенням усіх комунікаційних мереж. Потім будівельна компанія надасть проєктну пропозицію, після чого підпишуть договір. Представники напряму відбудови готові спільно із міською владою шукати підтримку у донорів та благодійних фондів для будівництва комплексу.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар