Полеглому захиснику з Полтавщини хочуть присвоїти звання Героя України

24 квітня на сайті звернень до Президента України зареєстрували петицію щодо присвоєння почесного звання Героя України солдату ЗСУ Антону Липову.

poltavska-khvilia_xcwi/DISjMVy4g.jpeg
Антон Липов

Звернення до президента оприлюднив син полеглого військового Ілля Липов. Його батько обороняв Луганщину, був солдатом 81 десантно-штурмової бригади, загинув під час виконання бойового завдання поблизу смт Білогорівка.

«Мені треба виїжджати на завдання, через чотири дні зателефоную. З 23 березня мій батько та ще його три побратими зафіксували позицію.У них було завдання затримати максимально довше страшні дії агресора. 25 березня мого батька записали в 500. З 25.03.2023 його побратими, які не поїхали на це завдання просили у керівництва підняти дрон, але у відповідь почули відмову. 28 березня керівництво вирішило підняти дрон, з ціллю забрати тіла. Коли вони підняли дрон, вони побачили, що вони ще живі. Наступного дня, 29 березня окоп мого батька почали розстрілювати з СПГ та влучили в окоп. Мій батько загинув 29.03.2023 отримав смертельні поранення внаслідок ворожого обстрілу. Відстоюючи та захищаючи право на наше з вами безпечне життя, він віддав своє, не шкодуючи. Він пожертвував собою заради перемоги у боротьбі за нашу свободу. Вічна пам’ять і шана! Герої не вмирають», – йдеться у зверненні Іллі Липова.

Підтримати родину полеглого воїна та підписати петицію можна за посиланням.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар