Поліцейські Полтавщини знайшли і доправили додому 17-річну дівчину, яка «загубилася» у Києві

29 квітня працівники ювенальної превенції Полтавського райуправління привезли з Києва до Великої Багачки 17-річну дівчину, яку з 28 квітня шукали за зверненням її матері.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

Неповнолітню шукали не тільки поліцейські області, але й суміжних регіонів. І вже пообідді цього ж дня її знайшли столичні поліцейські в одному з районів Києва.

«Трохи менш як два тижні родичі неповнолітньої вважали, що донька на навчанні в одному із закладів освіти. Коли дівчина 20 квітня перестала виходити на зв'язок, матір вирішила її відвідати. Однак вже на місці дізналася, що заклад кілка тижнів на карантині», — розповіла Ірина Москаленко, очільниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини.
poltavska-khvilia_xcwi/l6ajdJrGR.jpeg

Спочатку рідні шукали дівчину своїми силами. Коли можливості були вичерпані, звернулися до поліції. На щастя пошуки, організовані поліцейськими, увінчалися успіхом.

Як зауважили в поліції, наведений приклад спонукає черговий раз замислитися над проблемою стосунків «батьків та дітей» і необхідністю налагодження взаємин у родині. Бути батьками – це більше, ніж обов’язок. Це – одна з найбільш важливих та відповідальних ролей у житті.

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар