Поліція заявляє, що затримала «смотрящого» за Полтавою

У середу, 10 листопада, оперативники викрили злочинну групу, яка діяла під контролем так званого 31-річного «смотрящого» за Полтавою.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Полтавській області.

У жовтні цього року у Хоролі виник конфлікт між власником кафе і місцевим жителем. Власник закладу звернувся до знайомого «кримінального авторитета», аби все «порішать». Чоловік хотів отримати компенсацію «за неправильну поведінку».

Наступного дня четверо зустрілися з потерпілим у визначеному  місці, побили останнього, силоміць заштовхнули в автомобіль і повезли додому, де примусили віддати 8 тис. дол. США. Після того, як не змогли отримати бажане – одягли чоловіку на голову пакет, посадили у машину та вивезли за місто. Де і залишили потерпілого.

Одразу після звернення чоловіка до поліції, оперативники управлінь стратегічних розслідувань, карного розшуку та слідчі почали шукати винуватців.

10 листопада в Умані, що на Черкащині, за силової підтримки спецпідрозділу КОРД та співробітників управлінь стратегічних розслідувань Полтавській та Черкаській областях затримали «смотрящого» за містом та одного з учасників угруповання. Ще одного – в Полтаві – затримали оперативники карного розшуку обласної поліції та УСР. 

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар