Полтава прийняла спортсменів із Харківщини та Донеччини

Колективи харківської ДЮСШ №1 та Донецького спеціалізованого коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки відтепер тренуються у Полтаві.

poltavska-khvilia_xcwi/0ujjhfU7R.jpeg
Фото — Полтавська ОВА

Спортсмени-переселенці займають в полтавському педуніверситеті тхеквондо, вільною боротьбою, дзюдо, повідомив у своєму телеграм-каналі начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Діти були психологічно пригнічені. Зараз вони вже відходять від цього. Трудимось на благо нашої країни, адже ми хочемо поїхати на чемпіонати Європи та світу і вчергове підняти національний прапор», — розповів тренер із вільної боротьби Донецького спеціалізованого коледжу Андрій Єфремов.

Полтавські спортсмени підтримують колег і допомагають їм адаптуватися.

«Спілкуємось зі спортсменами. Нам дуже приємно, що Полтавщина надала їм можливість тренуватися у цьому ж залі. Ми допомагатимемо їм як можемо», — говорить тренер із дзюдо ДЮСШ «Олімпійські надії» В'ячеслав Пилипенко.

Майстер спорту міжнародного класу Дмитро Канівець говорить, що спортсмени спільно з командою волонтерів допомагають українській армії медикаментами, тактичним спорядженням, продуктами.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар