«Полтаваобленерго» поділило користувачів на шість черг — з 1 жовтня діятиме новий графік відключень світла

Відповідно до змін у діючому законодавстві АТ «Полтаваобленерго» розробило новий графік погодинних відключень, що складається з шести черг. Він діятиме з 1 жовтня.

poltavska-khvilia_xcwi/2Trcd-ZIg.jpeg

Компанія склала також графік погодинних відключень, який можна переглянути у документі:

Скільки черг вимикатимуть одночасно на добу?

Щодня Товариство отримує від НЕК «Укренерго» граничні величини споживаної потужності (так звані ліміти) на наступну добу. Останнім часом доводяться граничні величини різні для кожної години доби. Для визначення графіку погодинних відключень (скільки одночасно вимкнено черг), доведений ліміт порівнюється з прогнозним споживанням потужності на наступну добу.

Як діятиме АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», коли впродовж доби буде зменшуватися споживана потужність або збільшуватися доведений ліміт споживання потужності?

Зменшення споживаної потужності або збільшення лімітів споживання потужності впродовж доби призведе до зменшення різниці між споживанням і доведеними лімітами, тобто до зменшення кількості одночасно застосованих черг і відповідно, кількості знеструмлених споживачів, тобто зменшиться тривалість припинення електропостачання. Коли споживання потужності зменшиться або дорівнюватиме доведеним лімітам споживання, графік не буде застосовуватися або буде скасований.

Як діятиме АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», коли впродовж доби споживана потужність буде збільшуватися або НЕК «Укренерго» зменшить ліміт споживання потужності?

У такому випадку, для дотримання ліміту споживання потужності необхідно збільшувати кількість одночасно застосованих черг і відповідно, тривалість припинення електропостачання споживачів теж збільшиться, максимальна кількість черг, відключених одночасно, не може перевищувати чотирьох. Якщо одночасного відключення чотирьох черг недостатньо, то, при перевищенні ліміту, НЕК «Укренерго» застосовує графік аварійного відключення споживачів.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар