«Полтававодоканал»: «Будь-які заяви щодо зміни підпорядкування підприємства – популізм»

«Полтававодоканал» висловлює побоювання щодо подальшої стабільності у роботі підприємства за умови зміни його підпорядкування.

Про це зазначається у офіційній заяві «Полтававодоканалу», яку оприлюднила його прес-служба.

«Серед питань, що найчастіше лунають на підприємстві після заяв про передачу водоканалу у підпорядкування міста, – не лише про можливість ретельно спланованого бакрутства (мовляв, Полтава вже втратила комунальні підприємства, які займалися прибиранням вулиць від снігу, ремонтом доріг, обслуговуванням ліфтів багатоповерхівок, а зараз черга водопостачання та водовідведення?), а і про політичну складову», - підкреслюють на підтриємстві.

Саме політичною складовою «Полтававодоканал» пояснює поведінку депутата Полтавської обласної ради Івана Сидоренка та деяких інших його колег, які влаштували «допит» керівництву «Полтававодоканалу» на засіданні постійної комісії облради з питань ЖКГ.

«До слова, кворуму на тому засіданні не було», - додають в заяві.

При цьому КП ПОР «Полтававодоканал» цього року за результатами господарювання має вийти на рівень беззбитковості, в той час як на січень 2017 року борг підприємства становив 70 млн. грн.

Разом з тим і досі залишається невирішеним питання щодо боргу «Полтававодоканалу» перед АТ «Полтаваобленерго» за використану протягом 2012 – 2016 років електроенергію, а це 124 млн. грн.

«Боргу за поточне споживання електроенергії підприємство не має і поступово займається погашенням боргу минулих років. Обсяг заборгованості держави перед підприємством на покриття різниці в тарифах – 223,6 млн.грн. Отримання з державного бюджету таких трансфертів дозволило б повністю погасити заборгованість підприємства перед енергопостачальною компанією та списати відповідні штрафи та пені», - пояснюють на підприємстві.

Колектив КП ПОР «Полтававодоканал» зазначає, що залишає за собою право визначити долю підприємства на зборах дільниць та структур, загальних зборах, в тому числі профспілкових.

Як повідомляла «Полтавська хвиля», полтавська міськрада хоче забрати у своє підпорядкування «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал».

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар