Полтавець «Волина» потрапив до списку Forbes

Forbes презентує список молодих українців, які вразили країну та світ до 30 років. Майор Збройних сил України та виконувач обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський потрапив до переліку до «30: творці майбутнього».

poltavska-khvilia_xcwi/EvBvVZzIR.png

Про це повідомляє Forbes Україна.

У «спільноті» героїв списку «30 до 30» опинились троє захисників Маріуполя. У переліку можна побачити Катерину Поліщук (Пташка), морпіх Сергій Волинський (Волина) та Дмитро Козацький (Орест). Вони також були у минулорічному «30 до 30», – вийшли з російського полону та повернулися на Батьківщину. Волина фактично став голосом захисників «Азовсталі», звертаючись до світових лідерів із закликом про порятунок цивільних та поранених.

Сергій Волинський приєднався до захисників «Азовсталі», після того, як більша частина морських піхотинців 36-ї бригади не зуміла прорвати оточення з Маріуполя і потрапила в полон. Частина під керівництвом Волини зуміла прорватися з території Заводу ім. Ілліча на «Азовсталь». Сергій Волинський потрапив в російський полон і лише 22 вересня звільнили командирів з «Азовсталі».

Над проєктом працювали Катерина Шаповал, Денис Кацило, Тома Міроненко, Валентина Дудко, Світлана Заражевська, Ірина Крицька, Борис Давиденко, Олександр Шаріпов.

Нагадаємо, Сергій Волина отримав орден «Золота Зірка».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар