Полтавка, яка завадила російському послу покласти квіти 9 травня у Варшаві, отримує тисячі погроз і змушена переховуватися

Ірина Земляна повідомила, що вже майже п'ять місяців змушена переховуватися. Через її участь в акції, на якій облили штучною кров'ю російського посла Сергія Андрєєва, росія подала запит до Інтерполу про її розшук.

poltavska-khvilia_xcwi/XXlq_rn4R.png

За словами Ірини, після інциденту проти неї відкрили кримінальне провадження в росії, через нібито напад на посла.

«Слідчий комітет рф відкрив на мене кримінальну справу та подав до інтерполу прохання мене знайти. Кадиров (прости Господи) записав відео, де говорить, що він помститься за посла і просто так це не залишить. Тому, вірогідно, мене шукають», — написала активістка.

Вона повідомила, що Польща також почала розслідування цього інциденту. Тому полтавка наголосила, що обливала не посла, а себе, і не є винною в тому, що фарба потрапила на нього.

«Я розливала буряковий сік на себе (підтвердженням цьому є багато відео і фото), а посол стояв надто близько […] Чому посол зміг наблизитися до мене аж так близько? Очевидно, що це питання до польської поліції, а не до протестувальників, які реалізовують своє законне право», – продовжила Ірина.

Вона сподівається, що Польща проведе належне розслідування і не мінятиме місцями жертву й агресора.

«Мені надійшли і продовжують надходити досі (!) десятки тисяч (!) погроз в усіх соціальних мережах, месенджерах, мейлі та телефоном. […] Я перестала спати, в мене пропало відчуття голоду, і чимало тривожних та дуже неприємних речей відбуваються з моїм емоційним станом», – додала активістка.

Також вона сказала, що не шкодує про те, що сталося, і вчинила б так само.

Нагадаємо, 9 травня у Варшаві російського посла облили фарбою, коли він намагався покласти вінок на кладовищі радянських солдат. Серед учасниць акції була активістка з Полтавщини Ірина Земляна.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар