Полтавщина перша впровадить підрозділ, який опікуватиметься питаннями ветеранської спільноти

В обласній військовій адміністрації створять окремий структурний підрозділ, який опікуватиметься ветеранською політикою.

poltavska-khvilia_xcwi/uECRxZq4g.jpeg

Про це 22 липня повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

«Нині образ ветерана «помолодшав» у всіх вікових групах. Це люди 25-30 років. Ті, хто має певний життєвий та бойовий досвід. Після війни наші ветерани і ветеранки мають адаптуватися в суспільство, до нових умов, соціалізуватися. Вони мають почуватися потрібними своїм рідним, своїй країні. Знайти роботу та забезпечити себе і свою родину», – сказав Дмитро Лунін.

До новоствореного управління ввійдуть фахівці облвійськадміністрації та безпосередньо самі ветерани й ветеранки. За словами Луніна, довід працевлаштування ветеранів у структурних підрозділах ОВА вже є. Наприклад, у Департаменті з питань оборонної роботи працює колишній військовий полтавської бригади ТрО.

Полтавщина стане пілотним регіоном, де впроваджуватимуть цю ініціативу. Віцепрем'єр-міністерка Ірина Верещук говорить, що модель створення такого управління стане прикладом для інших регіонів.

«Ми масштабуємо цю модель на всю Україну. Нам важливо, щоб саме облвійськадміністрації в такий важкий для країни час були центром прийняття рішень, відповідальними на місцях за державницьку політику саме у сфері ветеранів. І ми долучаємося до цього проєкту»,– сказала Ірина Верещук.

Нагадаємо, що на Полтавщині ветерани можуть отримати три мільйони гривень на власний бізнес.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар