Полтавщина порнографічна: підбірка смішних і не дуже злочинів

Штраф за репост порно, бордель у Кременчуці, шантажування німців та конфіскація фотоапарату за продаж еротичних знімків дружини — у судах Полтавщини розглядають не тільки вбивства та крадіжки.

Кременчуцький бордель

У 2012 році в Кременчуці «накрили» бордель. Організувала його місцева жителька. Жінка винайняла офісне приміщення, яке замаскувала під масажний салон. Вона навіть найняла людей, що роздавали рекламні листівки.

Жінка виконувала роль адміністраторки: контролювала роботу дівчат, шукала клієнтів та схиляла їх до розпусти, інформувала щодо вартості послуг. Навіть розрбила спеціальний ціноркуш.

Адміністраторка пропонувала клієнтам різні види еротичного масажу, який виконували оголені дівчата. За бажанням клієнта — одразу кілька. Працівниці обов'язково мали бути у вечірніх сукнях та на підборах. Як вказано у матеріалах справи, власниця борделю обіцяла відвідувачам «найвищу насолоду».

poltavska-khvilia_xcwi/6ptNEarMR.jpeg

Турбувалися й про те, щоб клієнти випадково не зустріли у закладі знайомих. Тому кожному призначали точний час. Щоб потрапити до салону, необхідно було попередньо зателефонувати. Адже для сторонніх заклад зачиняли. Чоловіки могли обрати, котра з дівчат буде виконувати масаж.

Послуга оплачувалася попередньо. В офісному приміщенні було дві окремі кімнати для надання послуг та навіть душ, який клієнтові пропонували відвідати. Коли той виходив із ванної кімнати, на нього уже чекала оголена дівчина.

За тривалістю масажу слідкувала адміністраторка. Коли час вичерпувався, стукала у двері. Після цього клієнта проводжали, знову ж, стежачи за тим, щоб він не зустрів знайомих. Конфіденційність — понад усе. Гроші, отримані за надання послуг, розподіляли між дівчатами, що працювали у борделі, та власницею.

Адміністраторка, за рішенням суду, отримала чотири роки позбавлення волі, які замінили трьома роками умовно.

Штраф за порнографічний репост

Користуйтеся соціальними мережами свідомо. Адже навіть репост може призвести до судової тяганини. Так, чоловік, переглядаючи відео порнографічного характеру (підтверджено експертами) «Вконтакте», вирішив його зберегти для себе. Тож тицьнув «додати в мої відеозаписи».

poltavska-khvilia_xcwi/_3kKE-9MR.jpeg

Зважаючи на те, що збережені ролики могли бачити інші користувачі мережі, дії кваліфікували як умисне «збереження та розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру».

Чоловік винуватість визнав та уклав угоду з прокурором. Його (2016 року) оштрафували на 1,7 тис. грн. Також конфіскували телефон, за допомогою якого він і зберіг відео.

Крім того, чоловік оплатив і судову мистецтвознавчу експертизу (роботу фахівців, що перевіряли, чи мають ролики порнографічний характер).

Дружина-порномодель

Усе починалося прозаїчно: житель Гребінки протягом кількох років робив порнографічні та еротичні фото своєї дружини. Усе б нічого, якби він не вирішив їх продати через, як пояснив згодом, через скрутне матеріальне становище.

Покупчиню знайшов на сайті знайомств. Усі фото запропонував продати за 800 гривень. Крім власних, також завантажив ще 184 фото з сайту. Їх хотів видати як власні.

На зустріч із покупчинею приїхав із друкованими та електронними фото, які дівчина у нього придбала за 800 гривень. Чоловіка одразу ж затримали поліціянти. На купюрах, що йому передали, під ультрафіолетом було видно напис «порно».

poltavska-khvilia_xcwi/z-r9P-9MR.jpeg

Винуватість чоловік визнав повністю, у скоєному щиро розкаявся. У суді пояснив, що 2010 року потрапив в аварію на взятому на виплат авто. Тому йому потрібні були гроші на ремонт авта та погашення кредитної заборгованості.

Суд оштрафував чоловіка на 510 гривень, фото та фотоапарат конфіскували, також присудили заплатити півтори тисячі гривень фахівцям, що вивчали світлини. А 800 гривень повернули їхній законній власниці.

Еротичний танець у «Спайдері»

Коротко і смішно. На полтавця склали адміністративний протокол через те, що він (далі — цитата, щоб відчути атмосферу) «здійснював танець еротичного характеру без висновку Національної експертної комісії по захисту суспільної моралі та не мав документів на даний вид господарської діяльності». Тобто хтось вирішив, що чоловік таким чином хоче трохи заробити.

У суді чоловікові довелося пояснювати, що він прийшов до нічного клубу відпочити з друзями, а не займатися підприємницькою діяльністю.

poltavska-khvilia_xcwi/ICMRy-rMR.jpeg

Обійшлося без в'язниці та штрафів — адміністративний матеріал закрили, адже правопорушення у діях чоловіка суддя не побачив.

Суд через продаж «Камасутри»

Сталося це у Карлівці. Поліціянти, перевіряючи магазин «Лідер», знайшли на полицях однієї з торговельних лавок «заборонені» книги: «Камасутра», «Позиції секса», «Как доставить настоящее наслаждение мужчине» та «Библия секса».

Правоохоронців збентежило те, що у книгах були зображення оголених людей. Тож власниця лавки, на їхню думку та згідно з чинним законодавством, порушила норми суспільної моралі.

poltavska-khvilia_xcwi/IIJIsarGg.jpeg

Обвинувачувана у суді пояснювала, що ці книги можна продавати без ліцензії. Проте суддя все ж вирішив, що склад адміністративного правопорушення є. Тому жінку оштрафували на 340 гривень. До речі, книги не конфіскували.

Полтавець шантажував німців

«Компетентні органи Німеччини» направили до Полтавської місцевої прокуратури клопотання про надання міжнародної правової допомоги.

Згідно з інформацією, що вони надали, полтавець надсилав жителям Гамбурга електронні листи, де повідомляв, що має доступ до їхніх мобільних телефонів та відео з сексуальними діями за участі потерпілих. Вимагав тисячу доларів, інакше погрожував опублікувати відео у соціальних мережах. Проте потерпілі відмовилися платити.

Тому суд Гамбурга виніс розпорядження про обшук житлових та підсобних приміщень, службових, офісних та інших виробничих приміщень обвинуваченого, речей, що йому належать, а також транспортних засобів, якими він користується. Вони припустили, що це допоможе знайти докази його винуватості та спільників.

Проте український суд вирішив, що припущень замало для того, щоб проводити обшуки. Тому у клопотанні було відмовлено.

Це — лише кілька прикладів того, які «порнографічні та еротичні» злочини/правопорушення вчиняли на Полтавщині. Варто додати, що у цій статті умисно промовчано про аж надмір жахливі злочини, що, на жаль, теж не рідкість.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар