Полтавщина відновлюватиме житло та школи у двох деокупованих селах півдня

У рамках національної ініціативи «Пліч-о-пліч» Полтавщина разом із 14 областями допомагатиме відбудовувати населені пункти Херсонщини, які найбільше постраждали від війни.

Про це на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини розповів Дмитро Лунін.

За Полтавщиною закріплені Чкалове та Правдине на Херсонщині.

«Крок за кроком відновлюватимемо житло людей, обʼєкти соціальної інфраструктури», — каже начальник ОВА.

Село Чкалове було в окупації дев'ять місяців. Нині там проживає 400 людей. У селі пошкоджені або зруйновані 126 житлових будинків та п'ять об’єктів соціальної сфери.

Село Правдине також було під окупацією. Зараз там проживають 600 осіб. Пошкоджені або зруйновані — 424 житлові будинки.

Щодо об’єктів соціальної сфери, за словами Дмитра Луніна, капітального ремонту у Правдиному потребують ліцей, дитсадок, клуб, поточного ремонту — сільрада. Крім того, потрібно будувати акушерський пункт, адже він був повністю зруйнований.

У Чкаловому планують капітально відремонтувати ліцей, дитсадок, поточний ремонт потрібен для клубу, сільради та акушерського пункту.

«На сьогодні ми вже виконали обстеження усіх будівель: склали дефектні акти та технічні звіти щодо кожного житлового будинку. Це необхідно для того, щоб визначити кошторис для їх відновлення. Щодо об’єктів соціальної сфери, потрібна розробка проєктно-кошторисної документації», – розповів Лунін.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар