Полтавщина втратила ще чотирьох захисників

Тимофій Бакаров, Валерій Касяненко, Сергій Сапа та Олександр Голка обороняли Україну від російських окупантів.

Тимофій Бакаров

11 серпня 2023 року, виконуючи бойове завдання у складі підрозділу на тимчасово непідконтрольній Україні території, військовий Тимофій Бакаров, отримавши бойове ушкодження, не повернувся до місця розташування.

Пізніше побратимам вдалося винести тіло командира. 8 січня 2024 року особу чоловіка ідентифікували за допомогою генетичної експертизи. Воїну було лише 30 років.

Військовий обороняв Україну від окупантів з січня 2023 року. Тимофій вступив на військову службу добровольцем разом зі своїм старшим братом Дмитром.

poltavska-khvilia_xcwi/dadFxz5Ig.jpeg
Тимофій Бакаров

Валерій Касяненко

6 січня 2024 року, під час ворожого мінометного обстрілу, зв'язок із воїном Валерієм Касяненком зник. 11 січня його рідна громада отримала звістку про загибель захисника.

Військовий загинув, виконуючи бойове завдання поблизу Іванівського, що на Донеччині. Валерій обороняв Україну на фронті з травня 2022 року. У воїна залишилися батьки, близькі та друзі.

poltavska-khvilia_xcwi/J7Ixxz5Ig.jpeg
Валерій Касяненко

Сергій Сапа

1 січня 2024 року, обороняючи Україну від росіян на Луганському напрямку, загинув воїн із Семенівської громади Сергій Сапа. Чоловік проживав у селі Веселий Поділ. 12 січня полеглого Героя провели в останню путь.

poltavska-khvilia_xcwi/mH8Pbz5Sg.jpeg
Сергій Сапа

Олександр Голка

11 січня 2024 року, внаслідок кульового поранення у населеному пункті Авдіївка, загинув захисник ОЗШЗ «ОДІН» Олександр Голка. Воїну було лише 29 років.

poltavska-khvilia_xcwi/zBsjxk5IR.jpeg
Олександр Голка

Вічна шана Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар