Полтавщина втратила ще шістьох воїнів на сході країни

Олександр Бобир, Валентин Джунь, Станіслав Каплуновський, Степан Курило, Володимир Данілов, Василь Іващенко загинули на Донеччині за свободу України.

Степан Курило

14 березня поблизу села Іванівське на Донеччині внаслідок артобстрілу загинув Степан Курило. Воїн проживав у селі Саванці Оржицької громади та мав звання солдата. Про дату повернення Героя до рідного села та поховання повідомлять на сторінці громади.

poltavska-khvilia_xcwi/Pg4URXaVR.jpeg
Степан Курило

Валентин Джунь

11 березня, потрапивши під танковий обстріл на Донеччині загинув солдат Валентин Джунь. Боєць служив стрільцем-санітаром у механізованому батальйоні. 17 березня з воїном попрощалися у Полтаві.

poltavska-khvilia_xcwi/CuYjgu-VR.jpeg
Валентин Джунь

Станіслав Каплуновський

7 березня під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута загинув солдат Станіслав Каплуновський. Від 2014-го року він був у зоні АТО та ООС, а з 2022-го служив за контрактом. Воїну було 47 років. З захисником прощалися у Полтаві, поховали Героя на Затурино.

poltavska-khvilia_xcwi/7_yGkua4g.jpeg
Станіслав Каплуновський

Володимир Данілов

15 березня, в районі населеного пункту Красногорівка Донецької області загинув Володимир Данілов. З першого дня повномасштабної війни він служив у роті охорони Кременчука, на посаді старшого бойового медика. 18 лютого Володимира Данілова перемістили до військової частини, де він був командиром стрілецького відділення. Прослуживши майже місяць воїн героїчно загинув, рятуючи під обстрілами поранених побратимів. У воїна залишилися дружина, донька та маленька онучка.

poltavska-khvilia_xcwi/SB9dkXa4g.jpeg
Володимир Данілов

Олександр Бобир

14 березня в боях під Бахмутом на Донеччині загинув Олександр Бобир. Воїн народився 7 серпня 1983 року у селі Грабарівка. У жовтні 2001 року чоловіка призвали на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Після повернення зі служби працював у Грабарівському будинку-інтернаті, далі у місцевому сільгосппідприємстві ТОВ "Руда". Починаючи з 2013 року працював у місті Бориспіль.

31 серпня 2022 року воїна мобілізували до лав ЗСУ. У Олександра залишилася: дружина, двоє синів та батьки.

poltavska-khvilia_xcwi/rH7PzXaVg.jpeg
Олександр Бобир

Василь Іващенко

14 березня, під час артилерійського обстрілу, на Донеччині отримав смертельні поранення Василь Іващенко. 3 листопада воїна мобілізували до лав ЗСУ. Чоловік проходив службу у військовій частині А4355 на посаді сапера інженерно-саперного взводу 2-го аеромобільного батальйону.

poltavska-khvilia_xcwi/QX9rzuaVg.jpeg
Василь Іващенко

Вічна пам'ять загиблим захисникам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар