Полтавщина втратила ще трьох захисників

Дмитро Бончев, Віктор Демченко та Павло Грицай боронили українську землю від окупантів.

poltavska-khvilia_xcwi/Qa5lNhdSR.jpeg

Павло Грицай

23 грудня у Свято-Успенському кафедральному соборі попрощались з полеглим воїном Павлом Грицаєм. Він народився 3 квітня 1989 року, проживав у Полтаві, навчався школі № 13. Після закінчення школи продовжив навчання в ПТУ Nº4, де отримав професію електрогазозварника та працював на різних підприємствах міста.

5 березня 2022 року солдата призвали на службу до війська на посаду водія-електрика інженерно-технічної роти.

18 грудня 2023 року воїн помер в лікарні у Запоріжжі.

Віктор Демченко

22 грудня 2023 року стало відомо про загибель жителя села Овсюки Віктора Демченка, який з вересня цього року вважався зниклим безвісти.

Віктор Демченко народився 30 квітня 1978 року в селі Лисиче Славутського району Хмельницької області. 1984 року переїхав з батьками в село Покровщина Гребінківського району, а згодом – в село Овсюки. У 1985 році пішов до 1 класу Овсюківської школи. У 1993 році закінчив 9 класів, навчався в Гребінківській автошколі. До армії працював водієм у місцевому колгоспі СТОВ «Україна». У 1996 році був призваний на строкову службу. Після повернення одружився. До мобілізації працював в охоронній службі «Баришівська зернова компанія».

У липні 2023 року воїн став на захист України. Він виконував бойові завдання у складі 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону та був стрільцем-санітаром.

20 вересня 2023 року захисник загинув від гранатометного обстрілу позицій поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.

poltavska-khvilia_xcwi/C3fHHhOIg.jpeg

Дмитро Бончев

Дмитро Бончев народився у місті Миргород. Він мав звання старший лейтенант. Помер боєць у лікарні від отриманих поранень. Йому було 33 роки.

Про час зустрічі тіла та похорон загиблого Героя повідомлять додатково.

poltavska-khvilia_xcwi/vvvsH2OIg.png

Вічна шана захисникам!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар