Полтавщина втратила ще трьох захисників на війні з окупантами

Сергій Богушевський, Олександр Овчаренко та Сергій Ляпота захищали Україну від навали ворога.

Сергій Богушевський

11 листопада у полтавському госпіталі помер військовий з села Пащенки Сергій Богушевський. Військовий обороняв Україну з червня 2023 року, воював у складі 79 окремої десантно-штурмової бригади на Курахівському напрямку.

Воїн отримав тяжке поранення в ході ведення бойових дій поблизу Мар'їнки. Один осколок медикам так і не вдалося дістати, чоловік помер через зараження крові.

poltavska-khvilia_xcwi/dIU4pMISg.jpeg
Сергій Богушевський

Олександр Овчаренко

31 жовтня, обороняючи Авдіївку, що на Донеччині, загинув воїн Олександр Овчаренко. Воїн захищав Україну на фронті з 23 лютого 2023 року та був старшим водієм взводу. У полеглого захисника залишилися дружина, двоє дітей та батьки.

13 листопада військового проведуть в останню путь. Об 11:00 відбудеться прощання у Кременчуцькому Міському Палаці Культури, о 12:00 прощання у Свято-Миколаївському соборі. О 13:00 відбудеться прощання на Алеї Пам'яті.

poltavska-khvilia_xcwi/kFh2tMSIg.jpeg
Олександр Овчаренко

Сергій Ляпота

6 листопада, внаслідок штурмових дій противка поблизу Авдіївки, що на Донеччині, загинув воїн з Мартинівської громади Сергій Ляпота. Чоловік був стрільцем-помічником ранатометника механізованого відділення, механізованого батальйону військової частини А 4007. У полеглого воїна залишилася родина.

poltavska-khvilia_xcwi/Lg6PpGSIg.jpeg

Вічна та світла пам'ять полеглим Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар