Полтавщина втратила шістьох захисників

На війні з окупантами Полтавщина втратила пʼятьох воїнів: Олександра Гусаренка, В'ячеслава Герке, Василя Реву, Олександра Герасименка, Валентина Челкана, Дениса Бершадського. Також відомо, що внаслідок нещасного випадку помер військовий Сергій Голод.

Олександр Гусаренко

Як повідомляє Хорольська міська ТГ, 10 липня провели в останню путь воїна Олександр Гусаренка. Військовий загинув 30 січня у боях біля Авдіївки під час штурмових дій.

Чоловік пішов на війну у перші дні повномасштабної війни. Спершу був на посаді командира відділення в охоронній роті Лубенського РТЦК та СП. Згодом служив у Прилуках, Ніжині на Чернігівщині. Деякий час служив у роті охорони Полтавського ОТЦК та СП.

З 22 січня 2024 року військового прикомандирували до 110-ї ОМБр. У складі бригади брав участь у штурмі міста Авдіївки. Гусаренко мав звання старшого сержанта.

poltavska-khvilia_xcwi/LEwBPa_SR.jpeg
Олександр Гусаренко

В'ячеслав Герке

Зіньківська міська рада повідомляє, що 25 червня Вʼячеслав Герке отримав поранення від атаки дрона поблизу села Водяне Покровського району. 3 липня військовий помер у Вінницькому військово-медичному клінічному центрі центрального регіону.

Чоловік був старшим солдатом, водієм самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону.

poltavska-khvilia_xcwi/Q3_QE-_IR.jpeg
В'ячеслав Герке

Олександр Герасименко

За інформацією Миргородської міської ради, 6 липня прощалися із військовим Олександр Герасименком. Про загибель захисника стало відомо 1 липня.

На початку війни чоловік долучився до лав територіальної оборони Миргорода.

poltavska-khvilia_xcwi/o4Fzy-lSR.jpeg
Олександр Герасименко

Валентин Челкан

За інформацією Миргородської міської ради, 30 червня під час бойового завдання загинув Валентин Челкан.

Воїн приєднався до ЗСУ ще під час АТО та служив у 831-й бригаді тактичної авіації. На початку повномасштабного вторгнення захисник служив у місці дислокації військової частини, але навесні 2024 року був направлений на фронт.

poltavska-khvilia_xcwi/3V-HsalSR.jpeg
Валентин Челкан

Денис Бершадський

9 липня Лохвицька міськрада повідомляє, провели в останню путь військового Дениса Бершадського. Захисник проходив службу у званні солдата у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Внаслідок обстрілу позицій, у січні минулого року, захисник отримав тяжку контузію, яка надалі спричинила розвиток злоякісного новоутворення головного мозку.

poltavska-khvilia_xcwi/JnkwsalSR.jpeg
Денис Бершадський

Сергій Голод

За інформацією Лубенської міськради, 5 липня у госпіталі Києва помер військовий Сергій Голод. Чоловік був водієм батареї протитанкових керованих ракет та мав звання солдата.

poltavska-khvilia_xcwi/lb19y-_Sg.jpeg
Сергій Голод

Вічна шана Героям!

Нагадаємо, що на війні з росією загинули п'ятеро воїнів з Полтавщини.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар