Полтавщину із дводенним візитом відвідує Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні паном Брюсом Едвардсом.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні — паном Брюсом Едвардсом, який з робочим візитом перебуває у Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/N7Desc7nR.jpeg

Очільник області розповів гостю про специфіку розвитку області.

«У Полтавській області надзвичайно родюча земля й добре розвинений аграрний сектор. Якщо ми кажемо про промисловість, в нас є родовища газу. 50 % усіх запасів газу України знаходиться саме на території Полтавщини. Представлені великі підприємства машинобудівної галузі, гірничо-збагачувальні комбінати з видобутку руди, — розповів Олег Синєгубов. – Регіон має надзвичайний потенціал. Регіон має географічно вигідне положення, оскільки всі стратегічні транспортні артерії ідуть саме через Полтаву. За останні два роки дуже багато вкладали в інфраструктуру, щоб були умови для бізнесу, залучення інвестицій, для партнерських стосунків».
poltavska-khvilia_xcwi/7NRgUcn7R.jpeg

Голова Полтавської ОДА запропонував проводити спільні форуми, «круглі» столи, саміти між агровиробниками, щоб ділитися досвідом та розвиватися.

«Через пандемію до сьогодні не подорожував Україною, і почав це робити саме з Полтавської області. Приємно перед такими державними святами бути саме тут. Радий бачити ваш агро-культурний розвиток, від старого до нового, ярмарки, як це все переростає в сучасний процес. Певні напрямки та індустрії Полтавщини і Австралії подібні: це і видобувний напрямок, і агропромисловий сектор, тому в цих сферах можемо співпрацювати», — розповів Брюс Едвардс.

Також пан Брюс Едвардс поцікавився ходом земельної реформи в України та розпитав про методи боротьби з коронавірусом на Полтавщині.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар